Ahoj vítejte na mém bloguAhoj

7.hodina kouzla

Publikováno 10.03.2018 v 10:00 v kategorii Škola, přečteno: 33x

Crrrrrrrrr
Tak třído posaďte se. Dnes tu máme dvouhodinovku kouzel. Takže vás naučím kouzlo na vykouzlení poháru s vodou, nějakých sladkostí nebo nějakého jídla. A také vás naučím kouzlo na pamatování a chytrost.
Takže když řeknete aquamas[akvamas] tak vyčarujete pohár s vodou. Pokud budete chtít perlivou vodu nebo dokonce limonádu, tak musíte říct aquamas pomis a přitom musíte myslet že třeba do toho poháru chcete 
coca-colu. Pak otevřete oči a měl by před vámi stát pohár s coca-colou. A teď jdeme na jídlo nebo sladkosti. Zavřete oči a představujte si jak se před vámi najednou oběvil bonbon. Čím víc si jich budete představovat tím víc jich vyčarujete. Ale na začátek vám stačí jeden nebo dva. Když máte zavřené oči tak řeknete:
Vymicinc [vimikink]. Pak otevřte oči a měl/i by před vámi být 1/2 bonbony podle toho kolik jste si jich představovali. Chcete si toho víc pamatovat? Pak řekněte: Himisinc [himisink]. A druhý den si toho budete pamatovat mnohem více. A nebo chcete být chytřejší? Pak řekněte:Cimindis [kimindis] a druhý den budete 6 násobně chytřejší. Nemusí se vám to povést hned. Může se vám to povést třeba za rok. Nebo za 9 měsíců. Nebo třeba druhý den.
Crrrrrrrrr
Tak třído máte přestávku.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?